Střední škola chovu koní a jezdectví

Absolvent školy Jan Kratochvíl vítězem Velké pardubické !

BLAHOPŘEJEME, HONZO!!!

Jan Kratochvíl – absolvent Střední školy chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem, se svým vítězstvím ve Velké pardubické přiřadil k dalším 5 absolventům – vítězům VP. Pavel Libich zvítězil dokonce 3x, František Zobal, Petr Vozáb, Libor Štencl a Pavel Kašný pokořili tento dostih jednou.

Všichni, kdo jsme se v pedagogickém procesu s Honzou Kratochvílem setkali, můžeme potvrdit, že je to ryzí charakter, skromný pracant, který šel vytrvale za svým snem. Ze školy na něj vzpomínáme jako na veselého kluka se smyslem pro odpovědnost. Jsme hrdi nejen na jeho vítězství ve Velké, ale také na vítězství v premio v Meranu. Vždyť je teprve druhým českým jezdcem, kterému se tento velký double podařil. Tím prvním byl Jan Faltejsek, který sice není absolventem naší školy, ale své kořeny má u nás v Kladrubech nad Labem.

K velkému úspěchu v extrémně náročném dostihu Honzovi gratulujeme! A do dalších sezón přejeme především pevné zdraví, pohodu v duši a mnoho šťastných chvil na koňském hřbetě!

Ať Ti koně jdou, Honzo!

Za všechny zaměstnance SŠCHKJ:

zapsala Ing. Vlasta Pavelková, fotila Ing. Jaroslava Pavelková