Den otevřených dveří

Zájemce o studium, jejich rodiče, přátele a blízké, milovníky koní zveme na prohlídku objektu Střední školy chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem v rámci dnů otevřených dveří.

Program začíná v jízdárně školy, která není v areálu školy, ale nachází se v těsné blízkosti areálu Národního hřebčína Kladruby nad Labem. Směr jízdy k jízdárně je označen ukazatelem na parkovišti vedle areálu NH, kde se nachází pokladna NH a restaurace Císařský hostinec

Od 10:00 hodin zde návštěvníci uvidí ukázku výcvikové hodiny žáků 1. ročníku, poté následuje prohlídka pracoviště žáků v NH Kladruby nad Labem.

Vzhledem k probíhající dopolední výuce je budova školy přístupná od 11:30. V čase od 11:30 do 14:00 hodin mají zájemci možnost prohlédnout si budovu školy a prostory domova mládeže za doprovodu pedagogických pracovníků školy.

Dny otevřených dveří se konají v následujících dnech:

• 1. Den otevřených dveří             Pá 7. 12. 2018 od 11:30 do 14:00 hod.
  • 2. Den otevřených dveří             Pá 25. 1. 2019 od 11:30 do 14:00 hod.
  • 3. Den otevřených dveří             Pá 15. 2. 2019 od 11:30 do 14:00 hod.

Pokud Vám nevyhovují dané termíny, je možné po telefonické domluvě navštívit naši školu v čase, který Vám vyhovuje.

Návštěvníci školy mohou využít svojí cesty do Kladrub k individuální prohlídce areálu NH Kladruby nad Labem. Bližší informace o poskytovaných službách najdete na www.nhkladruby.cz

Těšíme se na vaši návštěvu.

V Kladrubech nad Labem dne 19. 9. 2018
MVDr. František Horák