Přednáška MVDr. Petra Eima o veterinární  chiropraxi

Dne 11.dubna 2018 se žáci Střední školy chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem zúčastnili přednášky MVDr. Petra Eima o veterinární  chiropraxi. Dopoledne MVDr. Petr Eim  přednášel žákům ve škole a odpoledne byla praktická ukázka s koněm. Žáci byli s přednáškou velmi spokojeni, líbila se jim teoretická část i praktická ukázka.

s pozdravem Jana Cincibuchová

 


Kontakty

466 933 829 - 30 466 932 404 info@skola-kladrubynl.cz

Adresa

Střední škola chovu koní a jezdectví
Kladruby nad Labem 105
533 14 Kladruby nad Labem

přidejte se k nám

Napište nám

Jméno: *

Email: *

Předmět: *

Zpráva: *

Ochrana: *

Mapa

Přihlásit se, Copyright © Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem. Webdesign a kódování Tomáš Klarovič - www.tkdesign.cz. Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0