Lyžařský výcvik – Janské Lázně

     Tradiční součástí školního roku je školní lyžařský a snowboardový výcvik.

           V měsíci únoru absolvovali tento výcvik také naši žáci 1., 2. a 3. ročníků, kteří měli o tuto sportovní aktivitu zájem a rodiče jim to umožnili. Praktický výcvik se uskutečnil v lyžařském areálu Černá hora – Janské Lázně a žáci ubytováni v hotelu Astoria.

           Žáků 1., 2. a 3. ročníku bylo celkem 12 a na plnou ubytovací kapacitu byly žáci doplněni o lyžaře z SOUz Chvaletice .

Celý lyžařský kurz se nesl v přátelské  atmosféře, začínající lyžaři a snowboarďáci se naučili velmi dobře základům, které mohou využít při dalších návštěvách hor. Vzhledem k tomu, že nedošlo v celém průběhu k žádnému vážnému úrazu, je na místě vyhodnotit celý pobyt
jako velice úspěšný.

        Myslím si, že jsme si to užili a chtěla bych poděkovat rodičům, kteří dětem tuto akci umožnili a našemu panu řediteli, že nás v těchto akcích podporuje.

Iveta Vejnarová, Ing.

 

Kontakty

466 933 829 - 30 466 932 404 info@skola-kladrubynl.cz

Adresa

Střední škola chovu koní a jezdectví
Kladruby nad Labem 105
533 14 Kladruby nad Labem

přidejte se k nám

Napište nám

Jméno: *

Email: *

Předmět: *

Zpráva: *

Ochrana: *

Mapa

Přihlásit se, Copyright © Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem. Webdesign a kódování Tomáš Klarovič - www.tkdesign.cz. Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0