Den otevřených dveří – 9. 2. 2018

Dne 9. února 2018 pořádá naše škola Den otevřených dveří. Účastníci budou mít příležitost prohlédnout si nejen budovu školy, ale též prostory pracoviště odborného výcviku v Národním hřebčíně Kladruby nad Labem.

Akce začíná v 10 hodin v jízdárně školy, která se nachází vedle areálu NH Kladruby nad Labem,  odborného výcviku a pokračuje v 11: 30 v prostorách školy a domova mládeže.

Podrobnější informace naleznete na stránce Pro uchazeče – Dny otevřených dveří.

Všichni jste srdečně zváni!


Kontakty

466 933 829 - 30 466 932 404 info@skola-kladrubynl.cz

Adresa

Střední škola chovu koní a jezdectví
Kladruby nad Labem 105
533 14 Kladruby nad Labem

přidejte se k nám

Napište nám

Jméno: *

Email: *

Předmět: *

Zpráva: *

Ochrana: *

Mapa

Přihlásit se, Copyright © Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem. Webdesign a kódování Tomáš Klarovič - www.tkdesign.cz. Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0