Absolvent školy Jan Kratochvíl vítězem Velké pardubické !

BLAHOPŘEJEME, HONZO!!!

Jan Kratochvíl – absolvent Střední školy chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem, se svým vítězstvím ve Velké pardubické přiřadil k dalším 5 absolventům – vítězům VP. Pavel Libich zvítězil dokonce 3x, František Zobal, Petr Vozáb, Libor Štencl a Pavel Kašný pokořili tento dostih jednou.

Všichni, kdo jsme se v pedagogickém procesu s Honzou Kratochvílem setkali, můžeme potvrdit, že je to ryzí charakter, skromný pracant, který šel vytrvale za svým snem. Ze školy na něj vzpomínáme jako na veselého kluka se smyslem pro odpovědnost. Jsme hrdi nejen na jeho vítězství ve Velké, ale také na vítězství v premio v Meranu. Vždyť je teprve druhým českým jezdcem, kterému se tento velký double podařil. Tím prvním byl Jan Faltejsek, který sice není absolventem naší školy, ale své kořeny má u nás v Kladrubech nad Labem.

K velkému úspěchu v extrémně náročném dostihu Honzovi gratulujeme! A do dalších sezón přejeme především pevné zdraví, pohodu v duši a mnoho šťastných chvil na koňském hřbetě!

Ať Ti koně jdou, Honzo!

Za všechny zaměstnance SŠCHKJ:

zapsala Ing. Vlasta Pavelková, fotila Ing. Jaroslava Pavelková

 


Kontakty

466 933 829 - 30 466 932 404 info@skola-kladrubynl.cz

Adresa

Střední škola chovu koní a jezdectví
Kladruby nad Labem 105
533 14 Kladruby nad Labem

přidejte se k nám

Napište nám

Jméno: *

Email: *

Předmět: *

Zpráva: *

Ochrana: *

Mapa

Přihlásit se, Copyright © Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem. Webdesign a kódování Tomáš Klarovič - www.tkdesign.cz. Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0