13. – 14. 6. 2017 – Školní výlet třídy 2. B

Vítaným zpestřením výuky na konci školního roku a možností odjet někam do přírody je školní výlet…..

V úterý 13. 6. 2017 se žáci třídy 2. B vydali na dvoudenní výlet do Jeseníků na Ranč Orel. Výlet zorganizovala a vše do detailů připravila Terezka Weimanová, která Ranč Orel velmi dobře zná a navštěvuje ho. Příprav se také účastnil její tatínek a maminka, kterým patří velký dík.

Byli jsme ubytovaní v chatičkách s nádherným výhledem na masiv Jeseníků a na rozhlednu Zlatý Chlum.

Program byl velmi pestrý – adrenalinový park, lanové centrum, ukázka westernového ježdění a výlet do jeskyní.

Tento výlet nám všem utkví v paměti……….

Ing. Iveta Vejnarová

třídní učitelka 2. B


Kontakty

466 933 829 - 30 466 932 404 info@skola-kladrubynl.cz

Adresa

Střední škola chovu koní a jezdectví
Kladruby nad Labem 105
533 14 Kladruby nad Labem

přidejte se k nám

Napište nám

Jméno: *

Email: *

Předmět: *

Zpráva: *

Ochrana: *

Mapa

Přihlásit se, Copyright © Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem. Webdesign a kódování Tomáš Klarovič - www.tkdesign.cz. Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0