Dny otevřených dveří

  • admin
  • 18.9.2017

Dny otevřených dveří

Zájemce o studium, jejich rodiče, přátele a blízké, milovníky koní zveme na prohlídku objektu Střední školy chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem v rámci dnů otevřených dveří. Program začíná v jízdárně školy, která se nachází v těsné blízkosti areálu Národního hřebčína Kladruby nad Labem. Od 10:00 hodin zde návštěvníci uvidí ukázku výcvikové hodiny žáků 1. ročníku, poté následuje prohlídka pracoviště žáků v NH Kladruby nad Labem. Od 11:30 do 14:00 hodin budou mít zájemci možnost prohlédnout si budovu školy a domova mládeže za doprovodu pedagogických pracovníků školy.

Dny otevřených dveří se konají v následujících dnech:

  1. Pá 8. 12. 2017 
  2. Pá 12. 1. 2018 
  3. Pá 9. 2. 2018

Pokud Vám nevyhovují dané termíny, je možné po telefonické domluvě navštívit naši školu v čase, který Vám vyhovuje.

Návštěvníci školy mohou využít svojí cesty do Kladrub k individuální prohlídce areálu NH Kladruby nad Labem. Bližší informace o poskytovaných službách najdete na  www.nhkladruby.cz

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

V Kladrubech nad Labem dne 19. 9. 2017

MVDr. František Horák

ředitel školy

v. r.

 


Kontakty

466 933 829 - 30 466 932 404 info@skola-kladrubynl.cz

Adresa

Střední škola chovu koní a jezdectví
Kladruby nad Labem 105
533 14 Kladruby nad Labem

přidejte se k nám

Napište nám

Jméno: *

Email: *

Předmět: *

Zpráva: *

captcha
Sem opište text z obrázku: *

Mapa

Přihlásit se, Copyright © Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem. Webdesign a kódování Tomáš Klarovič - www.tkdesign.cz. Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0